Kdo jsme ?

Naše vize

„Já nejsem stejný, když vidím, jak měsíc svítí na druhé straně světa…“

Cestování mění lidi, my v Perseus Travel si klademe za cíl měnit cestování díky lidem a pro lidi. Udělat z většího či menšího výletu nezapomenutelný zážitek, vstříc inovacím a perfektnímu servisu. To je náš základ, na kterém vybudujeme svět, kde každý může vidět svítit měsíc na druhé straně světa.

road, desert, sunset-3186188.jpg

Pilíře, na kterých stavíme

Dlouhodobost                                                                    Jednorázová zkušenost a nic víc, to není pro nás. Chceme být první a zároveň poslední volbou pro našeho zákazníka. Aby se tato vize stala skutečností, chceme od první chvíle přistupovat k člověku tak, jako bychom se měli potkávat navždy, tedy upřímně a laskavě.

Inovace                                                                                                  Inovace jsou hlavní motor naší práce. Každým rokem budeme přinášet nové služby a technologie, které vždy povedou k maximálnímu komfortu a vytěžení cestovatelského zážitku na maximum.

Velikost                                                                                          Od začátku směřujeme k ničemu menšímu než k jedničce na trhu s cestovatelskými zážitky. Protože jenom tak dáme našim zákazníkům jistotu, že jsme pro ně nejlepší možností, jelikož růst je pouze výsledek dobře odvedené práce.

Hodnoty, kterých se držíme