Autor: Vladislav Glogar    Publikováno: 26.3.2024

Spouštíme herohero!?

V tomto článku vám chceme představit nový projekt, který ležel v našem šuplíku nápadů už nějaký ten pátek. Několik měsíců jsme koumali a pracovali a nyní nadešel ten čas! Těšíte se?

Myšlenka za projektem je jednoduchá – naše víkendové itineráře chceme udělat cenově, ale i množstevně dostupnější. Po standardním brainstormingu celého týmu, kde padali různé fantastické nápady, jsme se vložili do analýzy trhu, kterou děláme vždy (a tento projekt nebyl výjimkou), jelikož chceme přinést to nejsmysluplnější řešení. Jak již mnozí tuší, zvolili jsme platformu HeroHero. Pojďme se kouknout na výhody a na to, co zde najdete – protože toho není málo.

Víkendové itineráře na našem herohero!

Víkend

3 - 4 DNY

Co je HeroHero a jak to funguje?

HeroHero je místo, kde si můžete za měsíční poplatek užívat exkluzivní obsah od svých oblíbených tvůrců. Tímto způsobem nejen podpoříte své favority, ale také získáte pravidelný obsah za zlomek běžné ceny.

Jednoduchost této platformy je velkým plusem, což ji dělá atraktivní i pro ty, kteří nejsou zrovna technickými mágy. Pokud nejste s obsahem spokojeni, máte možnost kdykoliv zrušit své předplatné.

Jaký obsah na vašem HeroHero najdu a co můžu očekávat do budoucna?

Momentálně jsme si pro vás připravili tři typy příspěvků, pomocí kterých vám pomůžeme stát se zkušenými dobrodruhy:

Víkendové Itineráře – Celkem třikrát za měsíc vám nabídneme jednoduchý itinerář na prodloužený víkend, který se vyznačuje svou výhodnou cenou. Tyto víkendové plány jsou zaměřené především na Evropu a její okolí.

Měsíční Perličky – Každý měsíc vám přineseme plnohodnotný itinerář na týdenní dovolenou, který se bude vyznačovat buď unikátní destinací nebo lákavou cenou.

Cestovatelské tipy & triky – Jedním z našich dlouhodobých cílů je, že chceme lidi „učit“ cestovat. Ať už udržitelně, levně nebo s minimem stresu. Součástí obsahu bude tedy i cestovatelské know-how a edukační obsah.

Samozřejmě tím nekončíme a máme v plánu přidávat další vychytávky. Neradi bychom něco slibovali, ale jednu vám představíme. V budoucnu se na našem HeroHero můžete těšit na menší soutěže o výhry!

V čem se Itineráře na HeroHero liší od těch na webu?

  • Jedinečnost – na našem webu již nenajdete víkendové itineráře na míru, HeroHero tuto možnost plně nahrazuje

  • Cena – díky systému předplatného je cena značně levnější

  • Množství – za cenu 5 euro měsíčně obdržíte hned několik itinerářů a další zajímavé informace

  • „Na míru“ – výhody našich plnohodnotných itinerářů, zůstávají pouze při objednání na našem webu, přirozeně nejsme schopni na platformě uveřejňovat itineráře pro každého zvlášť

To chci! Kde se přihlásím k předplatnému?

Přihlásit se k předplatnému je hračka! Stačí využít TENTO ODKAZ nebo jeden z několika prokliků na našem webu. Přístup na měsíc je zdarma pro všechny naše budoucí klienty jako bonus k zakoupenému itineráři na míru.

Pokud i po tomto článku váháte nebo máte nějaké další otázky, neváhejte se na nás obrátit!

Vzhůru za dobrodružstvím!
Tým Perseus