Autor: David Šturm    Publikováno: 24.3.2024

Přidáváme zájezdy!

Zájezd nebo itinerář? Od dneška vše v jednom!

Zaujal vás náš itinerář na míru, ale nemáte zkušenosti nebo strach cestovat „na vlastní pěst“? Pokud jste na tuto otázku odpověděli „ano“, tak pro vás máme skvělou zprávu!

Díky spolupráci s cestovními kancelářemi skupiny Der Touristik, do které patří mimo jiné také Fischer a Eximtours, vám můžeme nabídnout možnost začlenění zájezdu přímo do našeho itineráře. Takže se nemusíte obávat putování na vlastní pěst.

Víkendové itineráře na našem herohero!

Víkend

3 - 4 DNY

Jak to funguje a co se v Itinerářích mění?

Proces objednání a tvorby Itineráře zůstává stejný, jediné, co se bude měnit je jedna ze tří variant. Do teď Itineráře vždy obsahovaly „Levnou variantu“, „Luxusnější variantu“ a „Alternativní zážitek“. Právě poslední zmíněný bude od teď nahrazen zájezdem. Pokud naše partnerské cestovní kanceláře neposkytují zájezdy do vaší vysněné destinace nebo v zvoleném termínu, nabídneme vám nejbližší dostupnou alternativu.

Jak je to s cenou Itineráře, když si vyberu zájezd?

Při poptávce Itineráře se platí pouze záloha 15 Kč. Následně po vyhotovení a představení Itineráře záleží právě na vás, jakou cestu zvolíte. Pokud se vám zalíbí jedna ze dvou nabízených variant našeho Itineráře, tak se můžete orientovat podle cen za vyhotovení Itineráře, které jsou uvedené na našem. Avšak pokud byste projevili zájem o zájezd, tak v tom případě se cena bude odvíjet od nabídky naší partnerské cestovní kanceláře.

Ať už se rozhodnete pro zájezd nebo si vyberete dovolenou na míru, obdržíte od nás plnohodnotný itinerář, mini průvodce a řadu dalších výhod.

 

Pokud po přečtení tohoto článku stále váháte nebo máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat!

Tým Perseus